Akcijska ponuda mrežne opreme


Posebna ponuda do isteka zaliha


HWIC-2CE1T1-PRI  CISCO 2 port channelized T1/E1, and PRI HWIC (data only)
(GPL 4.200,00$)  
1.560,00$

 


Akcijska ponuda

 

SWITCHES - CISCO (new)


WS-C2960S-48LPS-L CISCO L2 - 1Gb - 48x10/100/1000 PoE Ports – 2.370,00€
WS-C3560V2-48TS-S  3560V2-48TS L3 48 x 10/100 Ports  4 SFP IPB image – 2.100,00€ 
WS-C3850-48P-L CISCO C3850-48P L2 10/100/1000 Ethernet POE+ ports – 4.135,00€
VS-C6504E-S720-10G Cisco Chassis+Fan Tray+Sup720-10G; IP Base only, VSS18.480,00€



MODULES - CISCO / CISCO compatible (new)

 
GLC-SX-MM CISCO 1000Base-SX MM 550m 850nm SFP Transceiver – 105,00€ 
SOP3405 Surfoptics 1000Base-SX MM 550m 850nm SFP Transceiver – 28,00€

GLC-BX-D CISCO Bi-Di SM 10km TX1490nm RX1310nm SFP Transceiver – 550,00€
SOP5415-35 Surfoptics Bi-Di SM 10km TX1490nm RX1310nm SFP Transceiver – 40,00€

WS-G5487 CISCO 1000Base-ZX extended reach GBIC SM – 2.000,00€
SOP6470  Surfoptics 1000Base-ZX extended reach GBIC SM – 90,00€

SFP-10G-LR= CISCO 10GBASE-LR SFP+ Transceiver – 920,00€
SOP3910D Surfoptics 10GBASE-LR SFP+ Transceiver – 185,00€




We buy and sell new and used Servers, Networking, Storage and POS:

  • Server: IBM, Dell, HP, Oracle/Sun...
  • Network products: Cisco, Juniper, Extreme, Nortel...
  • Storage: IBM, EMC, NetApp, Brocade, Dell, HP, STK, Cisco, HDS...
  • POS: IBM, NCR, Wincor Nixdorf, HP, Fujitsu, ToshibaTEC, Epson...
--

MIB sigurnosni informatički sustavi d.o.o., Vrbanićeva 3, HR-10000 Zagreb, Hrvatska
T: +385 1 4647 411  F: +385 1 5560 041  E: sales@mib-sis.com  I: www.mib-sis.com